Шановні жителі громади!

Минуло більше 40 днів війни. В нашій громаді ситуація контрольована. Кожен день ми тримаємо економічний фронт, і намагаємося організувати стабільну роботу соціальної сфери. Щодня ми із новин чуємо про звірства окупантів на території України.

Болить душа за Україну, щемить моє серце за людей… У мене нема слів, щоб пояснити дії російських головорізів щодо мирного населення в Бучі. Це спланований геноцид, який сколихнув увесь світ. Російські вбивці руйнують цивільну інфраструктуру, катують, ґвалтують і вбивають мирне населення, депортують мешканців тимчасово захоплених територій по всій лінії фронту. І не приведи Господь, щоб це повторно відчув будь хто….

Щодня о 9:00 ранку ми долучаємось до загальнонаціональної хвилини мовчання та вшановуємо пам’ять загиблих героїв України, мирного населення і невинно убієнних діток. Вічна їм пам’ять! І, незважаючи на теперішні важкі умови, коли вся Україна змушена переживати страшну біду, нам з вами жити в однім домі, котрий називаємо Гайсинською громадою.

Окрім боротьби із ворогом з’явилася потреба боротися ще й з тривогою та психологічним вигоранням. І на власному прикладі, скажу, що робота на свіжому повітрі – найкращий метод відволіктися від буденності та, водночас, подбати про навколишнє середовище. Тож давайте разом наведемо лад та благоустрій на своїх територіях. Наше місто та населені пункти громади мають бути охайними та затишними.

Звертаємось до всіх з проханням активно взятися за впорядкування території: прибрати та вивезти сміття, яке назбиралося за зиму, у визначені місця; привести у належний вигляд будівлі, господарські споруди, огорожі. Запрошуємо всіх жителів громади, керівників підприємств та установ до участі у весняному прибиранні. Водночас нагадуємо, для запобігання пожеж в екосистемах жителям Вінниччини заборонено відвідування лісів та в’їзд до них. Будьте обережними та свідомими.

Вкотре наголошую – ворог безжальний! Пильнуйте своїх діток, не відпускайте їх гуляти без супроводу дорослих! Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!

ОБОВ’ЯЗКОВО: при перших сигналах сирени лишайте всі справи та прямуйте в укриття!!!Віримо в Збройні сили України! Віримо в перемогу України! Працюємо для перемоги, і чекаємо на неї всім серцем! Слава Україні!

З повагою, міський голова Анатолій ГУК