Дорогі земляки!
Гайсинська міська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус вітають всіх українців з 31-ю річницею проголошення Незалежності нашої держави!
День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю. Україна й сьогодні виборює право на свою Незалежність, за власну думку та мирне життя.

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. В цьому році, ціна Української Незалежності – особлива, оскільки сповнена найжорстокішої в світі агресії російської федерації.
Від рук окупантів наша держава і весь український народ зазнав найбільших геноцидів за всю історію людства. Словами не можливо передати все жахіття масових вбивств, каліцтва, катувань, ґвалтувань та ракетного тероризму, які щодня переживає наш український народ.
І усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.
Шановні земляки! Зичимо вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах, і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь. Бажаємо кожному дочекатися великої Перемоги над росією! І нехай на нашій землі знову запанує МИР, спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє нашої України в Європейському Союзі.
Слава Україні!