В умовах адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування потребують службовців з професійною освітою в сфері публічного управління.

У Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського акредитовано магістерську освітньо-професійну програму за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» та започатковано освітню діяльність за спеціальністю

«Право» рівень магістра.


Вступ для здобуття ступеня магістр здійснюється:

  1. на основі диплому бакалавра здійснюється із реєстрацією на ЄВІ (іноземна мова ) та ЄФВВ (фахове випробування) з 26 квітня по 17 травня.
  2. на основі диплому спеціаліста/магістра із складанням в університеті іспиту з іноземної мови та фахового випробовування (без використання зовнішнього незалежного оцінювання). Термін подачі документів: 15 – 22 липня.

Навчання здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Також для державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування можлива компенсація витрат Національним агентством з питань державної служби України.

Детальніше з умовами вступу на навчання можна ознайомитися на сайті університету за адресою: http://vspu.edu.ua/abiturientu або за тел. 093 – 055 – 50 – 57, 067 – 236 -16 – 90.