Сьогодні своє професійне свято відзначають українські військові зв’язківці. Датою святкування Дня військ зв’язку визначено 8 серпня. Саме цього дня у 1920 році в Києві на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах. Це й стало початком історії військ зв’язківців.

Нині ж неможливо уявити жодного військового формування без зв’язківців – адже вони забезпечують постійну взаємодію між підрозділами, забезпечуючи високу бойову готовність, оперативність і надійність управління військами.

Важко уявити сучасне життя людства без найрізноманітніших способів та засобів комунікацій. Надійний зв’язок – це запорука успішного виконання Збройними Силами України своїх завдань за будь-яких умов, особливо під час війни. Саме це вимагає від військових зв’язківців високої фахової підготовки та володіння сучасними комунікаційними технологіями.

Цього святкового дня ми вітаємо усіх, хто має відношення до цієї надзвичайно важливої та складної військової професії. Бажаємо кожному з вас здоров’я та усіляких гараздів, невпинного зростання фахової майстерності задля нашої спільної Перемоги над ворогом.

Слава українським військам зв’язку! Слава Україні!