Війна розв’язана російським режимом завдає нищівних наслідків нашій країні, знищує інфрастурктуру, руйнує домівки та водночас забирає життя найкращих воїнів української держави, тих вірних синів та доньок нашої країни, які боронять свою рідну землю від лихого і підступного ворога ціною власного життя.

Вчора, 17 листопада, жителі Гайсинської територіальної громади провели в останню путь гайсинчанина, новітнього Героя України Ігоря Брожина, який загинув 9 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Водяне Донецької області.
Воїн востаннє повернувся до рідного дому в місто Гайсин. Сльози, крик, відчай, відчуття несправедливості, прокльони російської агресії, адже не такою мала бути зустріч люблячого сина, чоловіка, найкращого у світі батька.
Новітньому Герою довелося залишити мирну професію, бо покликав обов’язок чоловіка, громадянина, воїна – боронити рідну землю від навали російських окупантів. Не кожен готовий пройти через пекло. А він був готовий. Він не міг по-іншому, він не ухилявся та не ховався. Та на жаль війна забрала його назавжди. Йому тепер навіки 42…
Провести воїна в останню путь прийшли небайдужі волонтери, друзі, які несли квіти й не стримували сліз, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, військові побратими, ЗМІ та громадськість.
Зі смутком і болем на траурному мітингу пролунали щирі слова прощання із загиблим у промові Гайсинського міського голови Анатолія Гука. Він висловив щирі співчуття близьким та рідним загиблого бійця від імені всієї Гайсинської територіальної громади.
Чин похорону нашого захисника звершили священнослужителі Православної Церкви України у храмі Великомученика Пантелеймона. Поховали Ігоря Брожина з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі під синьо-жовтим стягом.
« Ігор Юрійович пішов у кращий світ, навіки залишившись ангелом-охоронцем для своєї сім’ї, для своїх діток. Але й у житті він був людиною світлою, непересічною. Людей такого ґатунку дуже не вистачає нашій Україні» – такі прощальні слова прозвучали на адресу Героя від його друзів.
Невимовний біль всієї Гайсинської громади від тяжкої втрати ще одного нашого земляка, патріота рідної землі, а особливо дружині та неповнолітнім діткам.
Кожна смерть нашого захисника – рубець на серці нашого народу. Клята русня своєю військовою агресією відбирає у нас найдорожче – наших захисників.
Вічна шана та доземний уклін загиблому воїну ІГОРЮ БРОЖИНУ, який віддав своє життя за нас.
Герої не вмирають, їх пам’ятатимуть вічно…