На початку зібрання всі присутні вшанували пам’ять загиблих українських захисників та захисниць, мирного населення від рук російських окупантів. Традиційно засідання виконавчого комітету відкривав міський голова Анатолій Гук. На порядку денному було розглянуто 26 питань.

У ході засідання було затверджено нові програми : надання допомоги Гайсинському РТЦК та СП, сприяння діяльності, розвитку та підтримки ВСП Гайсинського районного відділу ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики МОЗ України » на 2022-2023рр., фінансової підтримки Гайсинської районної ради на 2022 р. Завдяки затвердженим програмам з міського бюджету будуть виділені кошти на ремонтні роботи службових приміщень Гайсинського РТЦК та СП, на підтримку щодо організації проведення лабораторних досліджень колишньої «санстанції» та на підтримку здійснення повноважень щодо реалізації окремо поставлених задач районною радою Гайсинського району.

Були внесені зміни до комплексної програми розвитку культури та духовного відродження на 2021-2025р.р., до плану заходів фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Гайсинська ЦРЛ Гайсинської міської ради» на 2021-2025 р.р., до програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської міської ради» для забезпечення збереження здоров’я громадян Гайсинської територіальної громади на 2021-2025 р.р. Зміни програми культурної сфери стосувалися доповненням нового розділу, який передбачає певний обсяг фінансування відзначення свят державного значення. Зміни, які торкнулися програм сфери охорони здоров’я торкнулися питань, що передбачають закупівлю нового медичного обладнання, оплати збільшених тарифів за комунальні послуги, покриття видатків на заробітну плану для медичних працівників.

Левову частину засідання зайняла доповідь очільниці фінансового управління міської ради Тетяни Бабій щодо змін до бюджету. Зміни до міського бюджету обумовлені додатковими надходженнями за І півріччя 2022 року. «Так, за 6 місяців поточного року»,- за словами Тетяни Владиславівни, – «…планові показники дохідної частини виконані більше, як 105,1%». Відповідно до вимог статті 78 Бюджетного кодексу України було запропоновано до розподілу додаткові кошти на суму 71 186,634 тис. грн. В структурі видатків, які пропонувалося розподілити з міського бюджету видатки на допомогу Збройних Сил України становлять 34% (24,3 млн.грн.), видатки на медицину – 27,8% (19,8 млн.грн.), видатки на житлово-комунальне господарство – 25% (17,7 млн.грн.), видатки на культуру – 2,5% (1,8 млн.грн.), видатки на соціальний захист – 2,0% (1,5 млн.грн.), видатки на апарат управління – 2,6% (1,8 млн.грн.), на іншу субвенцію – 6,0% (4,2 млн.грн.).

Внесені зміни у склад комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гайсинської міської територіальної громади. До її складу увійшли начальник відділу економіки, регуляторної діяльності та агропромислового розвитку Олена Камнєва та начальник відділу охорони здоров’я Микола Олійник. Приймалися рішення і про створення спеціалізованих служб цивільного захисту, затвердження мобілізаційного завдання на здійснення заходів мобілізаційної підготовки в мирний час, виробництво продукції для задоволення потреб національної економіки в особливий період. Згідно нових вимог були визначені нові об’єкти критичної інфраструктури Гайсинської міської територіальної громади.

У ході засідання було затверджено номенклатуру та обсяг матеріального резерву для потреб громади, а також затверджено план підготовки гайсинської міської територіальної громади для забезпечення життєдіяльності населених пунктів в умовах тимчасової окупації. Вдруге у цьому році на розгляд членів виконкому було винесено питання погодження тарифів на послуги з перевезення пасажирів маршрутними таксі на території міста Гайсин. Новий тариф вартістю 15 гривень затверджений з 01.08.2022 року. Основна причина – тотальне підняття цін на пальне.

Було призначено нових відповідальних осіб з ведення військового обліку у старостинських округах. Знову розглядалися питання, що стосувалися прав малолітніх дітей, присвоєння статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, втрати статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Також сьогодні було встановлено місце проживання неповнолітньої дитини з батьком, оскільки мати давно покинула сім’ю та проживає у країні Європи. Відсьогодні прийнято рішення перевести малолітню дитинку, від якої відмовилися батьки в спеціалізований будинок дитини з ураженням ЦНС. У спеціалізованому закладі дитина отримає належний догляд, медичну допомогу та можливість знайти нову родину.