Сьогодні в Гайсинській міській раді відбулось перше засідання виконавчого комітету у 2022 році, в якому взяли участь 27 представників виконкому, працівники апарату виконавчого комітету, представники ЗМІ та громадськості.Традиційно, міський голова Анатолій Гук головував на зібранні та користуючись нагодою привітав усіх християн з Хрещенням Господнім. На порядок денний виконкому було винесено 24 питання.

Першим питанням звучало затвердження звіту про виконання бюджету Гайсинської міської територіальної громади за 2021 рік. З доповіді начальника фінансового управління Тетяни Бабій стало відомо, що до бюджету міської територіальної громади надійшло податків на суму 416,8 млн.грн. в тому числі по загальному фонду 401,6 млн.грн. та по спеціальному фонду 15,2 млн. грн. З бюджету міської територіальної громади здійснено видатків на суму 415,0 млн.грн., в тому числі по загальному фонду 373,7 млн.грн., по спеціальному фонду 41,3 млн.грн.Профіцит загального фонду становить 27,9 млн.грн. Він утворився за рахунок зміни залишків коштів міського бюджету (2,9 млн.грн.) та коштів, що були передані із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду в сумі 24,9 млн.грн.

До міського бюджету в 2021 році надійшло доходів без врахування трансфертів на суму 278,0 млн. грн., що становить 100,9% до планових показників. Протягом року була відсутня заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ. Таким чином, незважаючи на те, що 2021 рік був першим роком нашої територіальної громади, що не завжди була впевненість у виконанні бюджету по доходах – наш бюджет не став бюджетом проїдання. Ми не тільки виконали планові показники по власних доходах на 100,9%, але заклали фундамент для виконання бюджету у 2022 році.Від сьогодні внесені зміни до Регламенту виконавчого комітету Гайсинської міської ради. Зміни торкнулися пунктів про обов’язкове проходження акредитації журналістів у виконавчому комітеті Гайсинській міській раді. Адже відтепер, усі представники засобів масової інформації, хто не пройде відповідно акредитацію у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради не матимуть права брати участь у засіданні виконавчого комітету.

За акредитацію у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради відповідає відділ інформаційної діяльності, зв’язків з громадськістю, інформаційних технологій та технічного забезпечення. Тетяна Гуслякова доповідала про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради за 2021. Вагомим були питання юридичного характеру: а саме затвердження плану заходів щодо запобігання та протидії проявам корупції та корупційних діянь у Гайсинській міській раді на 2022 рік. Міський голова наголосив, щоб керівники структурних підрозділів, відокремлених юридичних осіб, комунальних підприємств, установ засновником яких є Гайсинська нагадали своїм підлеглим про своєчасність та необхідність подання декларацій за 2021 рік до електронного реєстру НАЗК до 01 квітня 2022 року.

Також було змінено склад опікунської ради у Гайсинській міській раді, і збільшено склад уповноважених осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення при виконкомі. Сьогодні було створено ще комісію для здійснення контролю з питань благоустрою та санітарного стану населених пунктів Гайсинської міської територіальної громади. Говорили на виконкомі і про розміщення об’єктів зовнішньої реклами та об’єктів торгівлі. Вносили зміни у попередні рішення щодо встановлення біл-бордів по вул. 1 Травня та надали дозвіл на встановлення сіті-лайтів у центрі міста. Хлібні магазинчики на причепі по вул. 1 Травня та по вул. Чайковського у м. Гайсин, і надалі працюватимуть на засадах оренди.

Торкнулися розгляду питання тарифів на теплову енергію ТОВ «Біоальтернатива» для військових частин А 1619 та А0707 , а також тарифів на послугу з поводження побутовими відходами. З 1 лютого вартість послуги вивозу сміття за 1 особу в КП ” Гайсинська ЖЕК” становитиме 26,3 грн. Паралельно, члени виконавчого комітету затвердили ціни на роботи (послуги), що надаються комунальною установою «Гайсинський районний трудовий архів». Досить важливими були рішення щодо захисту інтересів та прав малолітніх дітей, що є власниками земельних ділянок та нерухомості. Тому на підставі прийнятих рішень, на виконкомі було надано дозвіл на укладання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, власниками яких є малолітні діти, встановлено осіб відповідальних за збереження житла дітей-сиріт, а також надано дозвіл на продаж 1\6 частини квартири, право власності на яку належить малолітній особі.

І насамкінець, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою, інфраструктури Гайсинської міської ради – Віктор Юрчак доповідав про необхідність надання дозволів на санітарну обрізку та знесення дерев в межах старостинських округів та по місту Гайсин, і важливості надання дозволу на проєктування гідроспоруди в долині УБД з попередньою обрізкою дерев у вищезгаданому місці.Всі рішення було прийнято одноголосно. Незабаром, згідно регламенту, з усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Гайсинської міської ради.