Традиційно, напередодні Нового року, в Гайсині організовується свято – відкриття головної ялинки в громаді. На площі Миру зібралась велика кількість місцевих мешканців та гостей, всі очікували головної події дня. Уже вкотре міський голова Анатолій Гук долучається до дитячого свята та дарує діткам чарівний час для здійснення мрій. У заходах взяли участь депутати Гайсинської міської ради, районної ради, представники апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради та державні службовці.

Розважальну програму для присутніх організували найкращі творчі колективи відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради. . Очільник Гайсинської громади Анатолій Ілліч Гук щиро привітав з наступаючими новорічними та різдвяними святами дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення.Площа Миру поряд з Міським будинком культури стала містечком новорічних дійств, наповнившись чарівною атмосферою Нового року, гомінким веселим сміхом дітлахів.

Зокрема, припали до душі відвідувачам святково прикрашені ілюмінаціями «тематичні локації», новорічна виїзна ярмарка та запашна кава. Діток розважали й казкові герої: вони гралися, танцювали та охоче фотографувалися з усіма бажаючими.На заході чергував поліцейський патруль, щоб запалення вогнів новорічної ялинки відбулось зі збереженням всіх заходів безпеки.

Сьогодні прийнято не тільки дарувати подарунки рідним, а й вітати один одного теплими словами з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. «Нехай наступний рік принесе вам тільки добрі події та гарні новини. Нехай різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

З Новим роком та Різдвом Христовим!», – сказав усім міський голова.А завершилось свято казковим феєрверком та подарунками від підприємливих меценатів.