У Гайсинській громаді попрощалися із загиблим на війні з російськими окупантами гайсинчанином Олексієм Волошанюком, 1976 року народження.Нагадаємо, що наш земляк загинув ще 28 травня в місті Сєвєродонецьк на Луганщині під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню противника, отримавши поранення несумісні з життям.

Однак, про його загибель відомо стало лиш нещодавно.Призваний на військову службу ще 2 березня 2022 року, гранатометник механізованого батальйону Збройних Сил України, відчайдушно захищав незалежність нашої країни, її мирне небо і віддав головне – своє життя в цій священній боротьбі.

Провести в останню путь бійця та подякувати за жертовний подвиг прийшли представники влади, рідні, друзі, побратими та мешканці громади, які зі смутком та сльозами на очах згадували Олексія, патріота України, громадянина, який у перші дні війни пішов захищати свою країну. Чоловік мав військовий досвід, адже був учасником АТО.

Відспівали загиблого Героя та воїна ЗСУ у Храмі Св. Великомученика Пантелеймона, що у міському парку культури та відпочинку. Присутні прихилили коліна та хвилиною мовчання вшанували героїчного земляка.«Дякуємо Олекію Волошанюку за велику ціну, котру він заплатив у цій жорстокій війні з російським агресором, ціну власного життя. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Вічна пам’ять та слава загиблому Герою!»,- сказав міський голова Анатолій Гук.

Люди, які знали загиблого, відгукуються про нього дуже тепло. Поховали героя на місцевому кладовищі Гайсина з усіма почестями на Алеї слави.Вдячну пам’ять про Олексія зберігатимуть усі, хто його знав, товаришував та мріяв про щасливе майбутнє у вільній країні.

Ця війна безжальна і кровопролитна…Ми повинні пам’ятати кожного захисника, який заплатив найвищу ціну задля миру та спокою в Україні.

Герої не вмирають.