У Гайсині сьогодні знову плакало небо…Знову громада проводжала у засвіти Героя України, який віддав своє життя за територіальну цілісність нашої держави.

Гайсинчани попрощалися з Русланом Анатолійовичем Рибаченко, 1973 року народження, який загинув 6 вересня під час виконання бойового завдання, захищаючи рідну землю від російських загарбників поблизу населеного пункту Степова Долина, що на Миколаївщині.
Руслан Анатолійович з квітня місяця був мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходив службу на посаді стрільця-помічника гранатометника та загинув бувши вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок.
Віддати останню шану й сказати останнє «дякую» загиблому захиснику в міський парк культури та відпочинку, зійшлися жителі громади, представники влади, військові побратими та внутрішньо переміщені особи. У місцевому храмі Святого Великомученика Пантелеймона, священнослужителі та усі присутні помолилися за упокій душі воїна-захисника.
Поховали Руслана Рибаченка з усіма військовими почестями на кладовищі у м. Гайсин.
Сьогодні пролунали останні постріли військових на честь, шану і незабутню пам’ять про славного солдата, мужнього воїна, нашого земляка Руслана Анатолійовича.
Смерть Руслана Рибаченка– це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Чоловік, син, батько… Справжній патріот, вірний захисник України, борець за правду та свободу своїх земляків!. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.
Українці ніколи не пробачать російським загарбникам тисячі жертв і страждання, які вони принесли на нашу землю. Ми пам’ятатимем кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Батьківщину, і нас з вами зокрема.
Герої не вмирають!