Міський голова Анатолій Гук взяв участь у мітингу пам’яті полеглих у Другій світовій війні. До заходу долучилися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Пашистий, директор КП ” Комбінат комунальних підприємств” Віталій Ковальчук, працівники відділу культури, молоді та спорту, представники ГО ” Організації ветеранів Гайсинської територіальної громади” та жителі громади.

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни.
Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі наших українців. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.
Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день від російського агресора.
Демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, нинішні захисники-визволителі з гідністю продовжують героїчні традиції фронтовиків, захищаючи порушені кордони нашої держави, її цілісність та свободу.
Бажаємо Всім міцного здоров’я, родинного затишку, миру, злагоди та добробуту! Мирного і тихого неба!
“Україна ніколи не забуде подвиг своїх Героїв-визволителів! Я вірю, що настане день, і я буду вітати Вас з Днем визволення від російської орди!”,- сказав міський голова Анатолій Ілліч.
Слава Україні! Героям Слава!