Сьогодні наша громада вчергове одягнула чорну хустину скорботи. Сумна звістка із зони інтенсивних бойових дій про трагічну загибель нашої землячки сколихнула Жерденівський старостат. Безжальна війна обірвала молоде життя відважної доньки України – Анни Ярмуратій (дівоче-Кучевської), 1991 року народження.

Їй би лише жити, мріяти, кохати, народжувати, плекати діток у любові…а не судилося. Лютий окупант забрав життя у життєрадісної дівчини.

Анна Миколаївна народилася в селі Жерденівка. Разом із сестрою та племінниками були учасниками народного колективу Новоселівського сільського клубу.

Дівчина подалася до лав ЗСУ ще з 2016 року, була учасником АТО. Проходила службу в 59-тій окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, на посаді штаб-сержанта. Загинула 17 липня внаслідок ворожих ракетних обстрілів в місті Миколаєв. Вона самовіддано стала на захист нашої землі, і безстрашно боролася із російськими окупантами до останнього подиху.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблої. Ми завжди будемо її пам’ятати та шанувати.

“Світлий і добрий спомин про звитяжну захисницю назавжди залишиться в історії нашого краю. Українські побратими та посестри за неї будуть мститися ворогу, який прийшов на святу українську землю. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі від непоправної втрати нашої захисниці! “,- сказав під час поховальної церемонії міський голова Анатолій Гук.

Герої не вмирають…

Вічна і світла їй пам`ять!