Дані осередки безпеки відкрилися у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», що допомагає втілювати пріоритетний принцип діяльності Нацполіції – «Сommunity policing».
На відкритті станції були присутні начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Пашистий, в.о. старости Кіблицького старостинського округу Наталя Манелюк, староста Кунянського старостинського округу Оксана Присяжнюк, представники районної військової адміністрації, правоохоронних органів, ЗМІ та громадськість.

Попри воєнний час, впровадження даного проекту на території Гайсинської територіальної громади передбачає посилення поліцейської присутності у громаді, підтримки і захисту населення.
Для оперативної роботи офіцерів територіальна громада придбала один службовий автомобіль, один – Національна поліція України. Станції обладнані комфортними для звернень громадян приміщеннями, технікою та усім необхідним для якісного надання поліцейських послуг.
Щоб краще орієнтуватися у потребах людей та негайно реагувати на їхні звернення, поліцейський офіцер проживатиме на території обслуговування та буде доступним для громадян цілодобово.
До основних обов’язків поліцейського офіцера громади належать підтримання публічного порядку, протидія і запобігання вчиненню правопорушень та превентивна робота.
Оцінювати діяльність поліцейського офіцера громади будуть самі мешканці.
Нагадаємо, що проект «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю.
У Мелешківській поліцейській станції офіцером громади став – Потушинський Сергій Васильович. Він обслуговуватиме 14 населених пунктів. У Кунянській поліцейській станції працюватиме – Кирилюк Дмитро Васильович, в зоні обслуговування якого буде 17 сільських населених пунктів.
Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко вручив міському голові Гуку Анатолію Іллічу нагрудний знак – відзнаку Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за плідну співпрацю та постійну підтримку правоохоронних органів Гайсинського району, а старостам Наталії Манелюк та Оксані Присяжнюк грамоти за допомогу у створенні станцій та організаційних заходів щодо реалізації проекту.