Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов завітав з робочим візитом, щоб проінспектувати хід виконання завершальних робіт по встановленню кріогенного кисневого газифікатору NINGSO MIXIN CHEMICAL MACHINERY, який був придбаний за рахунок коштів державної субвенції.

У заходах взяли участь директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожна, заступник міського голови Гайсинської міської ради Ігор Пашистий, начальник відділу охорони здоров’я Микола Олійник, представники виконавчих органів влади та ЗМІ. Новий кріогенний кисневий газифікатор уже встановлено на території Гайсинської ЦРЛ. Це додаткове джерело кисню для нашого медичного закладу який на сьогодні має статус опорної лікарні.

Відтепер забезпечення медичним киснем буде гарантовано стабільним. Кріоцистерна газифікатора розрахована на зберігання 5 тонн рідкого кисню ( майже 625 балонів).«Новий газифікатор дозволить повністю, стабільно і рівномірно забезпечувати потреби пацієнтів у кисневій терапії по всіх відділеннях Гайсинської лікарні, а особливо у інфекційному. Завдяки цьому обладнанню заклади зможуть витримувати рекордні піки навантаження, на зразок спалахів COVID-19», -сказав міський голова Анатолій Гук.

Головний лікар Гайсинської ЦРЛ повідомив, що на сьогодні заповненість ковідних ліжкомісць по лікарні становить 55%. Також, Ігор Васильович акцентував увагу, що 95% усіх госпіталізованих із COVID-19 – невакциновані та не мали жодної дози антиковідної вакцини.Тому, міський голова Анатолій Ілліч Гук закликає кожного жителя Гайсинської громади бути свідомими, не зволікати з вакцинацію чи бустеризацію та захистити себе від страшних наслідків інфекційного захворювання COVID-19.