Сьогодні Гайсинська громада знову в жалобі. Продовжуємо оплакувати наших Героїв. Звитяжні воїни нашої держави, ставши на оборону Незалежності та суверенітету, віддають найцінніше – своє життя.

Сьогодні в с. Кущинці провели у вічність захисника України – Демко Михайла Васильовича. Війна забирає найкращих, відважних, сміливих, звитяжних чоловіків. Таким і був наш земляк Михайло Демко. Знатний в Кущинцях землероб, порядний сім’янин, турботливий чоловік та батько, люблячий син. В перший день повномасштабного вторгнення російських окупантів наш земляк пішов добровольцем захищати нашу Україну, свою землю, свою родину.

Спомин про відважного патріота, відчайдушного захисника України -Демко Михайла Васильовича назавжди залишиться в історії нашого краю. Більше тисячі кущинчан, гайсинчан, мешканців сусідніх сільських громад, представники духовенства, військовослужбовці-побратими, органи державної влади та органи місцевого самоврядування прийшли вшанувати світлу пам’ять полеглого на війні воїна.

Проходив військову службу Михайло Васильович у складі 59 ОМБр. Загинув 19 липня на Миколаївщині внаслідок ворожого ракетного обстрілу, отримавши важкі поранення несумісні з життям. Поховали воїна на кладовищі у рідному селі Кущинці з усіма військовими почестями на Алеї Слави. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Світла пам’ять Демку Михайлу Васильовичу! Герої не вмирають! Ми не пробачимо ворогам! Слава героям України!