Сьогодні,17 серпня, Гайсинська громада у жалобі проводжала до місця вічного спочинку гідного сина України, жителя міста Гайсин, Сергія Назарова, який віддав своє життя за вільну і незалежну Україну.

Сергій проходив військову службу за контрактом у 59 ОМБр на посаді солдата- артелериста ще з жовтня 2021 року.13 серпня 2022 року від отриманих ран під час участі в бойових діях, український захисник загинув у н.п.Времівка, що на Донеччині.

Прощання з Героєм відбулося у місцевому парку культури та відпочинку біля церкви. Провести в останню дорогу бійця прийшли жителі та керівництво громади.

У храмі Св. Вмч Пантелеймона священики відслужили чин похорону за упокій душі українського воїна. Поховали бійця з усіма почестями під залпи пострілів почесної варти та звуки духового оркестру на місцевому кладовищі у м. Гайсин на Алеї слави.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Герої не вмирають, вони назавжди залишаться в наших серцях як месники української державності та свободи! Світла пам’ять Герою України Сергію Петровичу Назарову

…Ми ніколи не пробачимо ворогам!