Засідання почалося із загальнонаціональної хвилини мовчання з метою вшанування пам’яті про загиблих внаслідок військових дій рф.

На порядку денному розглянули 11 питань. Міський голова доповів про кадрові зміни у апараті виконавчого комітету Гайсинської міської ради. Анатолій Ілліч привітав Тетяну Бабій із виходом на заслужений пенсійний відпочинок, а також повідомив, що тепер фінансове управління очолить Інна Пастух, яка раніше працювала на посаді начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності-головного бухгалтера в даному структурному підрозділі.

У ході засідання були внесені зміни до програм надання шефської допомоги військовій частині А7020 Збройних Сил України та надання допомоги Гайсинському районному центру комплектування та соціальної підтримки.

Традиційним було розгляд питання про внесення змін до бюджету Гайсинської громади. За інформацією нової очільниці фінансового управління Інни Пастух дохідна частина бюджету громади за 6 місяць становить 105,1%. А це говорить про те, що наша громада має досить потужний фінансовий потенціал. Під час розгляду бюджетних питань, Гайсинська міська рада вчергове виділила кошти на підтримку окремих підрозділів Збройних Сил України.

Сьогодні на засіданні виконкому було створено комісію з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам на території Гайсинської міської ради. Попередньо, згідно результатів роботи комісії з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власті Гайсинської міської територіальної громади, яка була створена згідно розпорядження голови №15-ар від 09 травня 2022 року, було проведено повний аналіз та інвентаризацію земельних ресурсів нашої громади. В результаті роботи вищевказаної комісії було виявлено значні порушення щодо використання земельних ділянок в певних старостинських округах нашої громади без правовстановлюючих документів.

Тому, створена сьогодні комісія, з метою цільового ефективного використання земель та збільшення надходжень до бюджету від плати за землю, захисту майнових прав міської ради від несумлінних землекористувачів, зобов’язана заактувати обсяги збитків та попрацювати з нелегітимними землекористувачами на предмет добровільного відшкодування збитків за користування землею комунальної власності нашої громади.

Говорили і про доцільність затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію та порядку відшкодування цих витрат. Однак, даний проект рішення ухвалено не було, оскільки він вимагає більш детального доопрацювання фінансового механізму відшкодування витрат на копіювання або друк документів в межах чинного законодавства.

Були затверджені тарифи на послугу з поводження з побутовими відходами у селах Кущинці, Гнатівка та Бережне Кущинецького старостинського округу. Староста Наталя Манелюк організувала в населених пунктах старостату централізований вивіз побутового сміття, що в майбутньому значно зменшить забруднення навколишнього середовища. Вчергове розглянули заяви громадян, фізичних осіб підприємців на тимчасову сезонну торгівлю, впорядкування елементів благоустрою та встановлення зовнішньої реклами на території міста Гайсин.

Спеціаліст 1 категорії юридичного відділу міської ради Софія Сікорська доповідала про утворення постійно діючої комісії міськвиконкому з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини. На сьогоднішній день жодного об’єкту безхазяйного нерухомого майна офіційно не зареєстровано. Але робота комісії передбачає виявлення таких об’єктів та їх відповідний облік. 10 рішень було прийнято одноголосно. Одне відправлено на доопрацювання.]