На порядок денний було винесено 34 питання. Традиційно міський голова Анатолій Гук відкрив засідання хвилиною мовчання на згадку полеглих захисників та захисниць внаслідок збройної агресії рф.
У ході обговорення, було прийнято ряд змін до затверджених програм Гайсинської міської ради, а саме:

 • до Програми надання шефської допомоги військовій частині А0310 Збройних Сил України на 2021-2022 р.р.
 • до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності Гайсинської міської ради, матеріально-технічного забезпечення 10 ДПРЧ (м. Гайсин) 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області (м. Ладижин) на 2021-2025 р.р.
 • до Програми «Фінансова підтримка житлово-комунального господарства» Гайсинської міської територіальної громади на 2022-2025 р.р.
 • до Комплексної програми розвитку культури та духовного відродження на 2021-2025 р.р.
 • до Програми надання соціальних, медичних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, переселенцям та учасникам АТО, а також громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
 • до Комплексної програми соціального захисту населення Гайсинської міської ради «Турбота» на 2022-2025 р.р.
 • до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Гайсинської міської ради» для забезпечення збереження здоров’я громадян Гайсинщини на 2022-2026 р.р.».
 • до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради» на 2021-2025 р.р.
  Додатково члени виконкому розглянули та затвердили програму поліпшення казначейського обслуговування у Гайсинському районі на 2022-2024 р.р.
  Всі зміни до вищезгаданих програм стосувалися збільшення обсягів фінансування по запланованим заходам. Згідно прийнятих змін до програм, внеслися і відповідні зміни до бюджету Гайсинської міської територіальної громади на 2022 р.
  Про визначення особливостей надання соціальних послуг на період воєнного стану доповідала директорка «Центру надання соціальних послуг» Гайсинської міської ради Наталя Тарасюк. Вона підкреслила, що кількість людей, які під час війни опиняються у складних життєвих обставинах щоразу зростає. Люди шукають підтримки, якісних соціальних послуг та спілкування.
  Начальник відділу охорони здоров’я Гайсинської міської ради Микола Олійник розповів щодо доцільності внесення змін до рішення виконкому №272 від 15 грудня 2021 р. «Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради» на 2022 р. У зв’язку із збільшенням фінансування медичної сфери змін потребують відповідного коригування і фінансові плани.
  Додатково повідомляємо, що за кошти місцевого бюджету, профінансовано можливість Центру надання первинної медичної допомоги закупити вакцину проти вірусу папіломи людини на суму більше 600 тис. гривень. Щеплення проти вірусу папіломи людини може зменшити ризик розвитку раку шийки матки.
  З початком нового навчального року виникла необхідність розглянули аспекти встановлення щомісячної батьківської плати за навчання у Гайсинській музичній школі. З цього питання доповідав директор Гайсинської музичної школи Бондар М.Д. Отже, погоджені наступні тарифи (за місяць) навчання дітей у Гайсинській музичній школі, у залежності від обраного фаху навчання: фортепіано -400 грн, скрипка -300 грн, духовий інструмент-180, гітара -320, домра-150, бандура -150, хоровий відділ -200, синтезатор-300, баян, акордеон -250, художній відділ -200. Має місце пільгове навчання діток учасників бойових дій, багатодітних родин, внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування.
  Розглянувши клопотання Гайсинського комбінату комунальних підприємств, у зв’язку із значним зростанням вартості пального, виникла виробнича необхідність переглянути тариф на послугу поводження з рідкими побутовими відходами для Гайсинського ККП. Тепер вона становитиме 150 грн 86 коп за 1 метр кубічний.
  Знову внесені зміни в у склад опікунської ради при виконавчому комітеті Гайсинської міської ради 8 скликання. У зв’язку із звільненням спеціаліста 1 категорії юридичного відділу, на його місце призначили іншого спеціаліста.
  У ході прийняття рішень, було розглянуто ряд питань, які належать до компетенції служби у справах дітей. Зросла кількість дітей, які отримали статус, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Трьом діткам, позбавлених батьківського піклування з нашої громади продовжено термін перебування у КНП «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки Вінницької обласної ради» за медичними показаннями. Від цих дітей відмовилися батьки, вони не можуть самостійно без пересуватися, і потребують спеціалізованого медичного догляду для підтримки сталих показників їх життєдіяльності. Рішенням виконкому було встановлено місце проживання малолітніх дітей біля їх батька за попередньою згодою матері.
  Про надання дозволу на санітарну обрізку та знесення дерев доповідав в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою, інфраструктури міської ради Віктор Юрчак. Додатково було розглянуто заяву внутрішньо переміщеної особи, яка проживає у нашій громаді і має бажання займатися тимчасовою торгівлею кондитерських виробів по вул. Соборна. Члени виконкому не відмовили переселенці можливістю заробляти на життя та займатися підприємницькою діяльністю на території Гайсинської громади.
  Лише спільними зусиллями і кропіткою роботою ми тримаємо тиловий фронт. Разом до перемоги! Слава Україні!