На порядок денний було винесено 24 питання. Традиційно міський голова Анатолій Гук відкрив засідання хвилиною мовчання. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну. Згадали Героїв, які боролися і загинули за наше майбутнє, убієних дітей, мирних українців та всіх наших співвітчизників!

У ході обговорення, було прийнято ряд змін до затверджених програм Гайсинської міської ради, а саме:

 • до Програми надання шефської допомоги військовій частині А7020 Збройних Сил України на 2022 р.р.
 • до Правоохоронної програми Гайсинської територіальної громади Гайсинського району на 2021-2025 роки.
 • до Програми надання шефської допомоги військовій частині А0310 Збройних Сил України на 2021-2022 роки;
 • до Програми «Фінансова підтримка житлово-комунального господарства» Гайсинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки;
 • до Програми розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування на 2022-2025 роки;
 • до Програми «Надання фінансової підтримки КП «Гайсинська ЖЕК» на 2023-2024 роки;
 • до Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2025 роки;
  -до Комплексної програми розвитку культури та духовного відродження на 2021-2025 роки;
 • до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності Гайсинської міської ради, матеріально-технічного забезпечення 10 ДПРЧ (м. Гайсин) 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області (м. Ладижин) на 2021-2025 р.р.
  Всі зміни до вищезгаданих програм стосувалися збільшення обсягів фінансування по запланованим заходам. Згідно прийнятих змін до програм, внеслися і відповідні зміни до бюджету Гайсинської міської територіальної громади на 2022 р. На підставі прийнятого рішення було збільшено асигнування по загальному фонду за рахунок додатково отриманих коштів по підсумках виконання бюджету Гайсинської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року. Дані кошти були розподілені в межах запланованих заходів та внесених змін до вищезазначених програм.
  Про надання дозволу на укладання договору дарування незавершеного будівництва житлового будинку готовністю 59%, про надання дозволу на укладання договору дарування житлової квартири неповнолітнім дітям, а також про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, власником якого є малолітня дитина, -доповідав начальник юридичного відділу Олександр Міщенко. Члени виконавчого комітету захищають права дітей та прийняли рішення на їх користь.
  У ході зібрання були внесені зміни до рішення виконкому №25 від 18 березня 2020 року . Відділ ЦНАП та ДР ВК Гайсинського міської ради відтепер видаватиме більше довідок, а також поліпшив можливість одночасної видачі паспорту громадянина України та оформлення паспорту для виїзду за кордон.
  З метою забезпечення реалізації права громадян на звернення до Гайсинської міської ради із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій був затверджений порядок розгляду електронних петицій, адресованих Гайсинській міській раді. Незабаром жителі Гайсинської громади матимуть змогу в електронній формі зареєструвати петицію через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія». Про початок роботи петицій на офіційному сайті Гайсинської міської ради буде повідомлено додатково.
  Розглянувши заяву начальника відділу охорони здоров’я, сьогодні, були затверджені нові тарифи на платні послуги, що надаються КНП «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради». Згідно прийнятого рішення були внесені зміни на вартість рентгенологічних досліджень органів грудної клітини (ОГК) та органів травлення, а саме:
  -Рентгенографія ОГК (оглядова) в одній проекції -54,37 грн
  -Рентгенографія ОГК (оглядова) у двох проекціях -73,52 грн
 • Рентгенографія серця з контрастуванням стравоходу – 145,53 грн
  -Рентгенографія черевної порожнини (оглядова)-54,37
  Додатково повідомляємо, що видача повторного витягу з історії хвороби лікарем-спеціалістом на прохання громадян при втраті, відтепер вартуватиме 55,65 грн.
  Говорили про призначення відповідальних осіб з ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників у старостинських округах Гайсинської міської ради.
  У ході прийняття рішень, було розглянуто ряд питань, які належать до компетенції служби у справах дітей. Надали статус дитині позбавленої батьківського піклування, визначили спосіб у вихованні та спілкуванні батька із своїм сином після розлучення у судовому порядку.
  Про розгляд клопотань та заяв щодо елементів благоустрою доповідав в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою, інфраструктури міської ради Віктор Юрчак.
  Всі рішення були прийняті одноголосно. Лише спільними зусиллями і кропіткою роботою ми наближаємо Перемогу! Слава Україні!