На порядку денному було опрацьовано 18 питань. Традиційно виконком відкривав міський голова Анатолій Гук. Засідання розпочалося з хвилини мовчання вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та мирного населення внаслідок агресії російських загарбників.На сьогодні, досить вагомим для Гайсинської міської територіальної громади є питання створення робочої групи з перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та демонтажу елементів символіки комуністичного й націонал-соціалістичного тоталітарних режимів на території її населених пунктів.

З перших днів війни Анатолій Ілліч ініціював роботу в даному напрямку. Протягом 20 днів проект рішення щодо створення робочої групи був оприлюднений на офіційному сайті Гайсинської міської ради. Нажаль, за цей період бажаючих з нашої громади працювати у складі комісії не виявилось. Тому склад комісії було затверджено згідно з запропонованого проекту рішення. Вчергове звертаємося до небайдужих мешканців та активістів Гайсинської громади! Робоча група з 20 червня по 20 липня прийматиме усі пропозиції та рекомендації від жителів громади усно та письмово. Письмово пропозиції можна надіслати на електронну пошту міської ради gaysinrada@gmail.com, або зателефонувавши за номерами (04334) 2-25-74, (04334) 2-12-50.

Після опрацювання всіх рекомендацій буде сформовано проект рішення, який знову буде оприлюднено на офіційному сайті Гайсинської міської ради та у соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці для ознайомлення громадою. Тому закликаємо всіх до активного самоврядування в нашій громаді! Традиційним було питання внесення змін до бюджету Гайсинської міської ради. По всім пунктам доповідала начальниця фінансового управління Тетяна Бабій. Знову Гайсинська громада фінансово підтримала Збройні Сили України задля спільної перемоги. На цьому засіданні виконкому було змінено склад опікунської ради при КНП «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської міської ради». Члени виконкому вивели Гоца Л.Ф. у зв’язку із смертю, а ввели Сіберка Сергія Петровича.Було погоджено право на виїзну сезонну торгівлю фермерському господарству «Чиста криниця» у кількох точках міста Гайсин, а також ФОП Носенко Г.В. із встановленням відповідної плати та зобов’язанням дотримуватись чистоти і благоустрою на орендованих ділянках.

Прийнято рішення про встановлення місця проживання неповнолітньої жительки нашої громади з бабусею, батько якої пішов боронити Україну від російських окупантів та на сьогоднішній день вважається безвісти зниклим. Також було надано дозвіл на реєстрацію новонародженої дитини, яку мати покинула у відділенні інтенсивної терапії новонароджених КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова Вінницької обласної ради».В.о. начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою, інфраструктури Віктор Юрчак доповідав, що Гайсинська громада та усі комунальні підприємства Гайсинської міської ради продовжують інтенсивну підготовку до осінньо-зимового періоду 2022-2023 рр.

Важливою була тема санітарної обрізки та знесення старих дерев на території ЗДО№3 «Теремок» у місті Гайсин. КП «Гайсинводокнал» отримав дозвіл на проектування та будівництво мереж водопостачання /водовідведення у м. Гайсин за адресами: вул. Соборна, Д. Нечая , Гетьмана Сагайдачного. Під час засідання було розглянуто ряд заяв мешканців громади. Надані дозволи на встановлення пересувних об’єктів торгівлі та реклами. Дані заходи дозволять поповнити місцевий бюджет та розвивати підприємництво, підтримуючи економічний фронт країни зсередини. Щодня Гайсинська громада підтримує українських військовослужбовців та працює на Перемогу!