Для ідентифікації на території України громадян України, у яких втрачені або знищені документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, МОЖЛИВО використовувати е-паспорт та е-паспорт для виїзду за кордон, сформовані засобами мобільного застосунку “ДІЯ”.

Така можливість передбачена статтею 14¹ Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”.

Всі е-паспорти, що відображаються у мобільному застосунку “ДІЯ”, вважаються дійсними.

Разом із тим, для збереження можливості подальшого відображення електронних документів, НЕ рекомендується виходити із облікового запису в мобільному застосунку “ДІЯ”, а також не здійснювати його переінсталяцію! Оскільки після згаданих процедур е-паспорти тимчасово не зможуть бути відображені.

Зверніть увагу, такі документи, як посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію, термін дії яких закінчується під час воєнного стану продовжать діяти. Це ж стосується й закордонних паспортів — їх дію можуть продовжити ще на 5 років.

З 1 березня строк дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон може продовжуватись на 5 років. Продовження строку дії паспортів, вклеювання фотокарток дитини до паспортів батьків або законних представників здійснюють територіальні органи, територіальні підрозділи державної міграційної служби, а також посольства та консульські установи України”.Гайсинський місцевий центр з надання БВПД працює у звичайному режимі до 15:00 та дистанційному режимі до 18:00!

Телефони Гайсинський місцевий центр з надання БВПД:
 (04334) 20100;
 (04334) 20111;
 097 224 66 96