Попереджаємо Вас про небезпеку на дорогах у вечірній і нічний час доби через економію електроенергії та режим світломаскування. Вулиці нашої громади та населених пунктів старостинських округів стали менш освітленими. Тому пішоходам потрібно бути помітними у темну пору доби.

Поради для жителів громади, як бути помітними у темряві:
🔻 Для цього пішоходи повинні намагатися одягатися у світлий одяг (хоча б куртка чи штани) та мати світловідбивні елементи одягу (наприклад, стрічку на рюкзаку). Найкраще помітні елементи жовтого кольору. Їх розмір має бути не менше 15 см кв.
🔻 Світловідбивні елементи одягу краще розміщувати з двох боків та на рівні зору водіїв. Так більше шансів, що вас помітять. Такі елементи потрібно закріплювати на частинах тіла, які рухаються (наприклад, на передпліччі, гомілці).
Для запобігання аварійних ситуацій, дорожньо-транспортних пригод закликаємо водіїв обмежувати швидкість своїх транспортних засобів у місцях інтенсивного дорожнього руху в межах міста та населених пунктів старостинських округів.
Відповідальність, обачність та передбачуваність водія і пішоходів одночасно – запорука успішнього подолання тимчасових кризових явищ внаслідок військової агресії рф.
Міськвиконком