Щиросердно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!
День 21 листопада 2013 року назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили український народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Щорічно в цей день вся наша українська спільнота схиляє голови та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, що віддали свої життя за справедливість та бажання жити у європейській країні. Низький уклін захисникам та захисницям України, які ціною власного здоров’я та життя захищали і нині боронять територіальну цілісність та незалежність нашої держави від російських загарбників.
Незламні сміливці ніколи не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє ціною власного життя! Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони наш приклад для наслідування та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, Герої Небесної сотні стояли у витоків нашої національно-визвольної боротьби з російським окупантом, зробили крок на випередження, а ми вже йдемо тим шляхом, і титанічними силами та кровавими втратами прокладаємо дорогу за існування української державності.
Скрутна хвилина згуртувала українську націю, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо. Ми нескорена нація, яка готова на все заради української Гідності, Свободи, Державності та права на самоврядування громад.
Саме ці цінності дозволять нам стати сильнішими і здобути перемогу у боротьбі з російським агресором, а після збудувати сильну Україну своєї мрії.
Тож віддамо шану полеглим! Пам’ять про Небесну Сотню та наших Героїв-визволителів завжди буде жити в наших серцях!
Висловлюю повагу живим! Дякую за можливість бути вільним на своїй Богом даній землі!
Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя та добробуту нам та нашим родинам! Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Слава Україні!
Міський голова Анатолій Гук