Щиро вітаємо вас із державним святом — Днем Конституції України! В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої держави на світовій арені.

Нажаль, нині Україна вже більше 4-х місяців відстоює своє право на незалежність та територіальну цілісність від посягань та агресії російських загарбників. Конституція є і залишається тією площиною, яка здатна забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою. У цей знаменний день щиро бажаю нашій Україні великої Перемоги над російськими окупантами!

Всім українцям миру і взаєморозуміння, яке сприятиме подальшій розбудові нашої державності, становлення достатку в кожній родині та звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України! Ми бажаємо кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним днем наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати правовою європейською державою.

Нехай у нашій державі панують любов, злагода та Божа ласка! Слава Україні!