В останній час на території населених пунктів Вінницької області збільшилася кількість звернень громадян до поліції щодо випадків шахрайських дій, а саме Інтернет шахрайства. З кожним днем все більше покупок здійснюється в мережі Інтернет.

І це не дивно, адже купувати в мережі зручно, швидко і вигідно. Але розвиток Інтернет-торгівлі призвів також до збільшення випадків шахрайства з боку продавців. Під приводом продажу різного виду товарів (побутової техніки, меблів, деревини для опалення оселі, тощо) злочинці входять в довіру та виманюють у покупців гроші та зникають зі зв’язку. Крім цього є шахраї, які представляються банківськими працівниками та під різними приводами отримують дані про банківські карткові рахунки (номер платіжної картки, термін дії та додатковий код, який розміщений на її звороті). Маючи таку інформацію вони легко знімають та привласнюють кошти ошуканих громадян.
В котре хотілося б застерегти місцевих жителів та наголосити на необхідності бути обережними при купівлі товарів через Інтернет та недовіряти невідомим особам під час телефонної розмови. При отримані дзвінків ні в якому випадку не повідомляти свої особисті дані, відомості банківських карток та коди, що надходять в СМС повідомленнях.
Шановні громадяни старостинських округів та гайсинчани, будьте уважними при купівлі товарів в Інтернеті та спілкуванні по телефону з невідомими особами, ніколи не перераховуйте наперед кошти, щоб не стати жертвою шахрайських схем. При необхідності звертайтеся за допомогою до правоохоронних органів.
Особливу увагу хочемо звернути на шахрайства, які на даний час стосуються продажу деревини, через соціальну мережу «Фейсбук». Ошукані особи зазвичай попередньо перераховують грошові кошти, однак бажаний товар вже не надходить. Будьте обережні та обережні!!!!!!