Позаду три місяці війни з російськими окупантами. Український народ як ніколи тримає оборону своїх земель, завдаючи гідної відсічі російським загарбникам. Нам не давали і тижня для боротьби, а позаду вже 12 тижнів, як ми демонструємо собі й світу, що можемо і що – переможемо.Хвала Богу, Гайсинська громада продовжує працювати і тримати економічний фронт.

Справи в нашій громаді рухаються стабільно. Нажаль, держава скоротила нам освітню субвенцію більш як на 12 мільйонів гривень, і ми мусимо шукати шляхи подолання кризових явищ. Поки що нам вдається виконувати бюджет, і щомісяця підтримувати фінансово Збройні сили України. Медична сфера у нашій громаді працює в штатному режимі. Усім жителям громади, внутрішньо переміщеним особам та приїжджим надається своєчасна медична допомога. Успішними темпами відновлюється робота консультативної поліклініки Гайсинської Центральної районної лікарні. У нас почали консультувати вузькопрофільні спеціалісти, а саме кардіолог та ендокринолог.

Тому, в умовах військового стану, людям, які хворіють на цукровий діабет, не потрібно буде їхати до Вінниці за рецептом. З квітня місяця за направленням сімейного лікаря, доступна і безкоштовна послуга ультразвукової діагностики.Досить ефективно та показово в нашій громаді надаються соціальні послуги та ведеться робота з внутрішньо переміщеними особами. На сьогоднішній день в Гайсинській громаді їх офіційно зареєстровано 4 560 осіб, з яких 1484 – діти.

Усім переселенцям, які звертаються за допомогою до гуманітарного штабу Гайсинської міської ради за можливості надається уся необхідна допомога: одяг, ковдри, продукти харчування, засоби гігієни тощо. Відділом соціального захисту населення на сьогодні офіційно видано 4072 довідки про присвоєння статусу внутрішньо переміщених осіб.Хочу відмітити, що в умовах тотальної кризи з паливом, комунальна сфера нашої громади досить успішно справляється з викликами сьогодення. В межах населених пунктів забезпечено безперебійний вивіз побутового сміття, насадження та полив квітів, роботу комунальної техніки згідно планів роботи. Усі клопотання та ініціативи жителів щодо вивозу сміття чи обрізаного гілля, ми задовольняємо в повному обсязі.

Шановні гайсинчани та жителі сільських населених пунктів Гайсинської громади! Будьте уважними та розсудливими, не ігноруйте сигналів повітряної тривоги! Ховайтеся вчасно в укриття! Уникайте прогулянок в лісі та не відвідуйте не знайому Вам місцевість. Дивіться за своїми дітками! Запобігайте ураженню блискавки! Дотримуйтеся правил безпечного споживання ранніх овочів та фруктів! Адже Все це може загрожувати Вашому життю. А ще, нині, дуже активізувалися шахраї! Не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися вашим коштом!

Хочу подякувати усім за злагоджену сьогоденну працю! Разом ми сила! Бережімо один одного, допомагаємо армії, тримаємо стрій та наближаємо нашу Перемогу!

Слава Україні!