На Великдень припав 60-й день повномасштабної, кривавої, нечесної війни в Україні. Противник продовжує наступати у Східній операційній зоні, прагнучи розгромити угруповання наших захисників, встановити повний контроль над територією Донецької і Луганської областей та забезпечити сухопутний шлях між зазначеними територіями та окупованим Кримом, та при цьому веде ракетний обстріл усіх регіонів нашої держави. Хвала Богу, жителі нашої громади змогли освятити великодні кошики під мирним та сонячним небом.

Наразі, ситуація у Гайсинській громаді стабільна і контрольована. Ми продовжуємо тримати економічний фронт та підтримувати наших захисників та захисниць на передовій. Соціальна, медична, комунальна та інші сфери працюють у штатному режимі.

Ми й досі продовжуємо приймати переселенців з різних куточків нашої країни. Те, що пережили ці люди – важко передати словами. На сьогодні, у Гайсинській територіальній громаді офіційно зареєстровано 4195 переселенців, з них 1386 – діти. Довідку внутрішньо переміщеної особи отримали – 2966 осіб. Усі хто звертається до нас за допомогою – завжди її знаходять!

Ми нікому не відмовили, і завжди намагаємося знайти вихід із будь-якої ситуації! Щоразу не перестаю дякувати жителям Гайсинської громади! Низький уклін усім, хто допомагає нашим героям на передовій, і водночас, підтримує переселенців. Спасибі за Вашу кропітку працю та недоспані ночі! Щохвилини усі разом ми наближаємо нашу перемогу!

Згуртованість – це наша ментальна здатність бути єдиним і нескореним народом. Я пишаюся Вами! Адже, кожен на своєму місці наближає перемогу. В єдності наша сила! Протягом 2-х місяців Збройні Сили України демонструють героїку визвольного руху від російського агресора, безстрашну звитягу та нескорений дух!

Слава українським захисникам та захисницям!

Слава Україні! Смерть ворогам!

З повагою, міський голова

Анатолій Гук