Згідно наказу начальника Вінницької обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Борзова від 28 березня 2022 року встановлена заборона на відвідування лісів населенням Вінниччини. Це пов’язано реальною загрозою виникнення пожеж у лісах та мінімізації їх наслідків.

Згідно з наказом, у період воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів й іншої самохідної техніки за винятком тих, що використовуються для потреб лісогосподарської діяльності у період воєнного стану та високої пожежної небезпеки.

Тому просимо Вас утриматися від відвідування лісів та дотримуватися вимог законодавства у сфері пожежної безпеки, особливо тим, хто любить спалити купку сміття на подвір’ї у приватному секторі.

Також наказом передбачено здійснення контролю за недопущенням перебування у лісах населення і транспортних засобів та заходи щодо охорони і захисту лісів, попередження виникнення лісових пожеж, залучення у встановленому порядку до ліквідації пожеж, у разі їх виникнення, місцевого населення та необхідних технічних засобів.

Сподіваємося на вашу розсудливість та об’єктивність!

Слава Україні!