На порозі 27 день національно-визвольної боротьби України за свою державність та територіальну цілісність. В нашій громаді на сьогодні відносно спокійно та все контрольовано. В Гайсинській громаді стабільно працюють аптеки, базари, продуктові магазини, магазини побутової хімії, а також на цьому тижні відновлюють роботу магазини промислової групи та легкої промисловості.

Автозаправні станції працюють по мірі наявності та надходження паливно-мастильних матеріалів. Ціни контролюються уповноваженими на те представниками виконавчої влади. Усі комунальні служби виконують роботи у звичному режимі. Сміття систематично вивозиться, вулиці міста і сіл прибираються.

Уся медична сфера громади працює у штатному режимі. Усім хворим надається вчасна медична допомога та послуги консультативно –діагностичного характеру. Досить ефективно функціонують і волонтерські центри. Волонтери, які працюють на території нашої громади, узгоджують з міською радою необхідність збору провізії для різних потреб. А далі орієнтуємося куди і кому спрямовується допомога.

Ми досі продовжуємо приймати приїжджих людей з різних куточків України, де ведуться інтенсивні бойові дії. Для усіх біженців створені найоптимальніші умови перебування і відповідний супровід. Паралельно ми створюємо та плануємо резерв продуктів харчування для нашої громади, адже невідомо, як розвиватимуться події надалі. Щодня підтримуємо та продовжуємо працювати над покращенням забезпечення наших захисників. На сьогоднішній день усі клопотання задоволено в повному обсязі за рахунок коштів з місцевого бюджету.

Я особисто, мій заступник, весь апарат виконавчого комітету Гайсинської міської ради, усі структурні підрозділи та комунальні підприємства працюють в посиленому режимі. Ми працюємо в тилу, і щохвилини завдячуємо нашим захисникам за спокійне небо. В наших силах сьогодні працювати для громади, для наших гостей, для всієї України!

Тримаймо стрій! Зберігаємо спокій та холодний розум! Не ігноруємо сигнали повітряної тривоги! Будьмо пильними та спостережливими! Разом ми сильні!!! Слава Україні!

З повагою,міський голова Анатолій ГУК