Наша держава знаходиться в активній фазі бойових дій з російським агресором уже третій тиждень. Чи в козацьку добу, чи в часи Майдану – наш Прапор завжди був з українцями. І сьогодні, коли озброєний окупант стоїть на вулицях та площах українських міст та населених пунктів- зброєю мирного населення є жовто-блакитний стяг!

Закликаємо жителів нашої громади у ці нелегкі часи підтримувати та допомогати один одному.Давайте шляхом єднання покажемо окупанту, що Гайсинська громада – це Україна! Окремо хочу звернутися до жителів, які мають дітей! Особливо батьки малечі! Будьте пильними і обережними! Ми не знаємо, чи є на території нашої громади вибухонебезпечні предмети, які можуть розповсюджувати ворожі диверсанти будь коли. Закликаємо, пильнуйте своїх діток! У жодному разі не відпускайте дітей самих гратися по-за дворами.

Щодня перевіряйте території свого підсобного господарства та місця спільного користування на предмет підозрілих речей, які з’явилися за невідомих обставин! При виявленні таких речей, просимо повідомляти Національну поліцію за номером 102! Прошу Вас зберігати спокій та холодний розум!

Довіряйте тільки офіційним джерелам інформації! Нині ситуація повністю під контролем та стабільна. Спокій, єднання, тверезий розум. Разом переможемо! Все буде Україна!

З повагою, міський голова Анатолій Гук