Щиро вітаємо всіх із Днем захисників і захисниць України – зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу!
Це свято всіх тих, хто сьогодні захищає свою Україну. Історично так склалося, що саме у одне із найбільших релігійних свят – Покрови Пресвятої Богородиці, українці вшановували своє славетне військо. Тому для нас це також нагода згадати звитяги предків-козаків та вшанувати всіх захисників та захисниць сьогодення, які стоять на варті нашого миру та безпеки.

Сьогодні Ви доводите свою вірність єдиній та соборній державі Україні, відстоюєте її незалежність та цілісність внаслідок терористичної агресії російської федерації.
Бажаємо усім Вам передусім, міцного здоров’я, Божого благословення, непохитної віри у Перемогу над ворогами та єдності на шляху до кращого майбутнього.
Висловлюємо сердечну подяку кожному і кожній, хто проявив героїзм, справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. На вашій сміливості, відданості та небайдужості тримається надія всього нашого народу.
Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Нехай Покров Божої Матері Вас завжди береже від лиха та життєвих негараздів!
Вічна пам’ять усім, хто назавжди залишився на полі бою…
Ще раз зі святом вас дорогі захисники та захисниці!
Слава Україні!