Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем дошкілля!
Безперечно, дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів та нянечок дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
У теперішній непростий час російської агресії на Вас покладена величезна місія оберігати наших діток під час повітряних тривог та будь яких загроз з боку окупантів. Ви ангели-хранителі нашого майбутнього покоління та нескорені «феї» добра, любові та патріотизму для прийдешніх поколінь.
Щиросердно вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ громади, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнені, що Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий період життя, навіть, незважаючи на війну!
Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – мирного неба над головою!
Швидкої нам Перемоги! Слава Україні!