Від імені Гайсинської міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаємо Вас з професійним святом! Сили спеціальних операцій по праву вважаються одним з найсучасніших компонентів Збройних Сил України, який здатний ефективно виконувати широкий спектр спеціальних та бойових завдань у будь-яких умовах обстановки.

Безмежно вдячні за вашу щоденну непросту, самовіддану та жертовну службу. Вам довіряють найскладніші бойові завдання, антитерористичні операції, роботу в тилу ворога, інформаційно-психологічні операції, звільнення заручників тощо.

Ми завжди пам’ятатимемо кожного воїна Сил спеціальних операцій ЗС України, хто віддав життя за Україну, за мир для своїх співгромадян і майбутнє для прийдешніх поколінь.

З нагоди професійного свята ми бажаємо Вам якомога більше мирних та спокійних днів, міцного здоров’я та незламної віри у свої сили та перемогу нашої держави.

Нехай у ваших домівках панують злагода та затишок. Ви — військова еліта України, і ми пишаємося вашою звитягою та щоденними здобутками!

Слава воїнам Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!Слава Україні!