Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді!

Молодість прекрасна чудовими і неповторними хвилинами. У нашій громаді живуть молоді люди у більшості яких є все: бажання працювати, міцні і ґрунтовні знання, здорова амбітність, прагнення йти вперед і перемагати, навіть у складних життєвих обставинах. Ви, молоді, часто показуєте приклад іншим в тому, як найсміливіші плани і мрії, завдяки вашій добрій волі, втілюються в життя і примножуються.

Нехай чистий погляд, світлий розум і гаряче серце дозволять Вам зростати та долати найважчі перепони. Хай дух буде сильним, а вчинки –сміливими і справедливими. І скільки б не пройшло років, залишайтеся в
душі завжди молодими.

Сьогодні молодий цвіт нашої нації стоїть на варті захисту України від російського агресора. Молоді захисники та захисниці боронять нашу землю ціною власного життя. Низький уклін усім молодим добровольцям, які вступають в лави Збройних Сил України та виконують бойові завдання, пов’язані із захистом Батьківщини.

Бажаю усім здоров’я, щастя, любові, втілення всіх мрій та сподівань на благо Гайсинської громади та всієї України зокрема! Усім миру та Перемоги!
З повагою міський голова Анатолій ГУК