Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! У цей святковий день вітаю всіх, хто творить медіапростір нашої громади!
На вас покладено надзвичайно важливе завдання – в умовах інформаційної війни та непростих викликів сьогодення, вчасно і правдиво доносити до суспільства інформацію, забезпечувати надійний та якісний зв’язок, працюючи на передових інформаційного фронту в умовах війни.

Радіо, телебачення та зв’язок — невід’ємні елементи комунікації сучасного суспільства. Окрім того, що ви інформуєте Гайсинську громаду про актуальні події та життя міста і старостинських округів, ви допомагаєте налагодити комунікацію та партнерство між громадою, бізнесом, владою та іншими громадськими категоріями.
У цей день висловлюю слова вдячності кожному, хто у своїй щоденні праці дотримується критеріїв незаангажованості, відкритості, креативності. Окрема подяка Вороновій Людмилі Михайлівні за те, що творите якісний україномовний продукт.
Бажаю Вам нових творчих успіхів, досягнень і перемог, міцного здоров’я, особистого щастя, мирного неба, благополуччя вам і вашим родинам!
З повагою,
Міський голова Анатолій ГУК