Вітаємо Вас з днем знань! Незважаючи на 190 день військової агресії росіян, бажаємо величезного бажання вчитися та здобувати нові знання навіть в умовах війни.

Ви усі молодчинки, і попри постійні загрози ракетних обстрілів, зуміли вдало закінчити минулий навчальний рік та адаптуватися до нових викликів в умовах збройної агресії російської федерації. Дехто уже випустився зі школи та успішно склав мультидисциплінарний тест, вступивши до ВНЗ.
Бажаємо Вам легкого нового навчального року, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров’я, терплячості і чудових результатів!
Сьогодні стартує робота усіх освітніх закладів у нашій Гайсинській громаді. Нажаль, обставини змушують нас працювати в досить не простих умовах, і передбачати усі можливі сценарії розвитку подій та агресії ворогів.
Згідно опитування батьків щодо форми навчання дітей у нашій громаді, більшість виступили за дистанційну форму у онлайн форматі.
У сільській місцевості думки рівнозначно розділилися за очну та дистанційну форми. Тому, враховуючи бажання батьків, наша система освіти готова працювати у змішаному форматі, з дотриманням усіх безпекових вимог.
Тому, всіх ще раз зі святом! В добрий час! Всім віри у швидку прийдешню Перемогу! Слава Україні!
З повагою, міський голова Анатолій ГУК