В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Це свято свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Дякуємо вам дорогі педагоги за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Я дякую від усіх батьків, що у воєнний час ви навчаєте наших діток та дбаєте про їх безпеку у моменти всіх можливих загроз внаслідок агресії рф.
В цей день бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Нехай на Вашому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов. Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої України!
Нехай уся ваша праця проходить легко, натхненно, а її плоди робитимуть світ кращим з кожним днем. Низький уклін за наших дітей та їх майбутнє!
Мирного всім неба! Слава Україні!