В умовах військової агресії російської федерації, коли велика кількість громадян вимушена шукати притулок у різних регіонах країни, питання забезпечення житла набуває надзвичайної актуальності.

            Одним із дієвих механізмів, що дає змогу подолати вказану проблему є програма «Власний дім», яка розроблена відповідно до Указу Президенту України від 27.03.1998 р. № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі». Виконавцем програми є Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

            Програма «Власний дім» передбачає можливість жителям громад за рахунок державного бюджету отримати довгостроковий кредит на будівництво, реконструкцію, добудову житла, із застосування відсоткової ставки 3% річних.

            Позичальниками кредитів можуть бути громадяни України, які підтвердили свою платоспроможність, постійно проживають (або за умови переселення для постійного проживання) в сільській місцевості та працюють на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, в особистих селянських господарствах, що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах, в тому числі громадяни, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (або члени їх сімей у разі призову таких осіб під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період), та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

            У разі потреби фінансових ресурсів для придбання, будівництва, реконструкції житла, його інженерного облаштування (водопровід, водовідведення, електрифікації, тощо), просимо звертатись до відділу економіки, інвестицій, регуляторної діяльності та агропромислового розвитку Гайсинської міської ради за телефонами:067-195-90-97, 097-219-63-23.