Вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника лісу! 18 вересня в Україні відзначають професійне свято лісівники. Це свято тих людей, кому на долю випала благородна професія – вирощувати ліси та озеленювати нашу державу. Адже саме працівники лісової галузі постійно працюють над примноженням лісів, здійснюють висадку, догляд молодих саджанців, охорону їх від пожежі і шкідників.

Як результат наша вітчизняна деревообробна галузь забезпечена якісною сировиною, соціальна сфера і населення – дровами, а державний бюджет – податками. Лісове господарство – завжди було і залишається пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища.

Тож, бажаю не зупинятися на досягнутому та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу. Нехай ваша праця завжди приносить найнеймовірніші результати, бажання збуваються, а робота приносить задоволення. Зичу всім вам добра, злагоди, щастя, міцного здоров’я, благополуччя вашим сім’ям та мирного всім неба!Слава Україні!