Згідно рішення Виконавчого комітету Гайсинської міської ради №114 від 15 червня 2022 року, в Гайсинській міській раді працює робоча група з перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та демонтажу елементів символіки комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів на території населених пунктів Гайсинської міської територіальної громади.

Робоча група утворилась з метою формування фахових висновків з питань присвоєння, зміни назв об’єктів комунальної власності та демонтажу вищезгаданої символіки. За результатами громадського обговорення буде сформовано проект рішення, який буде офіційно оприлюднено на офіційному сайті Гайсинської міської ради, на офіційній сторінці в мережі Facebook та в місцевому ЗМІ.

Просимо долучитися та взяти активну участь у формуванні та обговоренні проекту рішень щодо перейменувань об’єктів архітектури та містобудування в Гайсинській громаді. З 20 червня по 20 липня всі рекомендації та пропозиції прийматимуться від жителів громади усно та письмово.

Письмово пропозиції можна надіслати на електронну пошту міської ради gaysinrada@gmail.com, або усно надати пропозиції можна зателефонувавши за номерами (04334) 2-25-74, (04334) 2-12-50.Також, безпосередньо можна звернутися до депутатів Гайсинської міської ради, які прийматимуть рішення про перейменування об’єктів комунальної власності. Контакти депутатів можна знайти на офіційному сайті Гайсинської міської ради.