ГАЙСИНСЬКА МIСЬКА РАДА

35 чергова сесія 8 скликання

Рішення сесії

Усі файли готові для завантаження у форматі *.doc


№ РішенняНазваФайл
1Про внесення змін до Статуту територіальної громади

2Про надання згоди на організацію
співробітництва територіальних громад (в частині делегування представників)
3Про внесення змін до статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайсинської міської ради
4Про внесення змін до порядку списання майна, що є комунальною власністю Гайсинської територіальної громади
5Про надання дозволу Гайсинському комбінату комунальних підприємств на списання з балансу основних засобів
6Про затвердження Правил благоустрою Гайсинської міської ради.


7Про прийняття участі в співфінансуванні експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг місцевого значення.
8Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання Гайсинської міської ради від 15 липня 2021 року №40 «Про безоплатну передачу майна»
9Про затвердження технічної документацій щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами с. Рахни Гайсинської міської ради та надання в оренду землі
10Про затвердження технічних документацій щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів на території Кущинецького, Кунянського, Бубнівського, Кіблицького та Чечелівського старостинських округів Гайсинської міської ради та надання в оренду землі
11Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії за межами населеного пункту с. Ладижинські Хутори Гайсинського району Вінницької області.
12Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій за межами населеного пункту с. Чечелівка Гайсинського району Вінницької області.
13Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою подальшої передачі в оренду терміном на 1 (один) рік земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «АГРО-ЕКОПРОДУКТ»
14знято
15Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою подальшої передачі в оренду терміном на 1 (один) рік земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Тонконоженко»
16Про звільнення від сплати земельного податку на території Гайсинської міської територіальної громади в 2023 році
17Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Гайсинської міської ради
18Про обмеження руху транспортних засобів
19Про внесення змін до найменування та затвердження Статуту комунального підприємства «Гайсинська житлово-експлуатаційна контора» в новій редакції.
20Про засудження збройної агресії Російської Федерації проти України та підтримку територіальної цілісності і незалежності України