ГАЙСИНСЬКА МIСЬКА РАДА

27 чергова сесія 8 скликання

Рішення сесії

Усі файли готові для завантаження у форматі *.doc


№ РішенняНазваФайл
1Про внесення змін до рішення 26 сесії Гайсинської міської ради 8 скликання від 24.12.2021 року № 3 «Про бюджет Гайсинської міської територіальної громади на 2022 рік»
2Про внесення змін до Положення про Відділ соціального захисту Гайсинської міської ради
3Про внесення змін до комплексної програми соціального захисту населення Гайсинської міської ради «Турбота» на 2022-2025 роки
4Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов’язалася поховати померлого
5Про надання дозволу на продовження договору оренди приміщення із ФОП Майструк П.Б.
6Про продовження договорів оренди нежитлових приміщень
7Про внесення змін до Положення про Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Гайсинської міської ради
8Про внесення змін до рішення 26 сесії 8 скликання Гайсинської міської ради №37 від 24 грудня 2021 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки комунальної власності для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (сміттєзвалище) на території Гайсинської міської ради»
9Про внесення змін до договорів оренди землі в межах населеного пункту с. Кіблич
10Про внесення змін до договору оренди землі в межах населеного пункту с. Гунча
11Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту села Карбівка та надання в оренду ФГ « ЧИСТА КРИНИЦЯ».
12Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту села Гунча та надання в оренду ФГ « ЧИСТА КРИНИЦЯ».
13Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними польовими дорогами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ « Добробут-Агро 1» за межами с.Ярмолинці.
14Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в межах населеного пункту с.Бубнівка.
15Про поновлення договору оренди землі сільськогосподарського призначення «ТОВ « ПК « Зоря Поділля» за межами населеного пункту с.Чечелівна та с.Рахнівка.
16Про надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Масленкову Ігорю Івановичу та гр. Масленковій Ірині Вікторівні.
17Про продовження терміну дії особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди ФОП Васильченко Валентині Володимирівні.
18Про поновлення договорів оренди землі та продовження терміну укладення договорів оренди ФОП Васильченко Валентині Володимирівні.
19Про надання дозволу на замовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки лісогосподарського призначення за межами с.Чечелівка. знято
20Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.
21Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами с.Губник.
22Про припинення та надання в оренду земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території с. Степашки.
23Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність та оренду (в межах населених пунктів).
24Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій (за межами населених пунктів).
25Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів.
26Про передачу в оренду земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту.
27Про припинення права оренди на земельні ділянки та передачу земельних ділянок у власність.
28Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с.Крутогорб.
29Про затвердження проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій у власність для ведення особистого селянського господарства (за межами населених пунктів).
30Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
31Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства передані у власність та оренду (в межах населених пунктів).
32Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства передані у власність (за межами населених пунктів).
33Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства передані у власність та оренду(в межах населених пунктів)
34Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів.
35Про затвердження документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва
36Про затвердження документацій із землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства передані у власність гр. Безбах Юрію Степановичу (в межах населених пунктів)
37Про затвердження документацій із землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства передані у власність гр. Сиркизюк Аліні Володимирівні (в межах населеного пункту)
38Про внесення змін до рішень Гайсинської міської ради.
39Про відмову у наданні дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
40Про умови оплати праці міського голови Гука А.І.
41Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Гайсинської міської об’єднаної територіальної громади на 2022-2024 роки.
42Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення ) меж на земельну ділянку в натурі (на місцевості) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки комунальної власності РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ЦЕРКВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН БАПТИСТІВ.
43 Про погодження депутатського запиту Рішення не прийнято