39 чергова сесія 8 скликання ГАЙСИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Поіменне голосування від 28 жовтня 2022 р.

Усі файли представлені у форматі docx


НазваФайл
За зміни до порядку денного(внесені Пашистим)
За зміни до порядку денного(внесені депутатом Шульгою А.О.)
За порядок денний зі змінами і доповненнями
За регламент роботи сесії
1Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Гайсинської міської територіальної громади.
2Про затвердження Положення про електронні консультації та опитування в Гайсинській міській територіальній громаді.
3Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради на 2022 рік.
4Про внесення змін до штатного розпису Гайсинської міської ради на 2022 рік.
5Про безкоштовну передачу основних засобів.
6Про надання дозволу закладу дошкільної освіти ясла-садок №3 «Теремок» на списання з балансу основних засобів та запасів.
7Про внесення змін в додаток до рішення №12 11 сесії 8 скликання Гайсинської міської ради від 16.04.2021 року.
8Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Гайсинської
міської об’єднаної територіальної громади.
9Про включення до Переліку ІІ типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Гайсинської міської ради та надання дозволу на укладення договору оренди приміщення.
10Про внесення змін до рішення 26 сесії 8 скликання від 24 грудня 2021 року № 11 «Про перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Гайсинської міської ради».
11Про надання дозволу на оренду приміщення.
12Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.
13Про надання дозволу на списання основного засобу автомобіля УАЗ 3962 державний номер 036-04 ВІ (1999 року випуску) та УАЗ 31512-01 державний номер 09-04 ВИ (1990 року випуску).
14Про включення до об’єктів права комунальної власності нерухомого майна та реєстрацію комунальної власності.
15Про внесення змін до договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності та перебуває на балансі КП «Гайсинська ЖЕК».
16Про інвентаризацію земель комунальної власності з метою формування земельних ділянок, що полягає у визначенні їх як об’єктів цивільних прав.
17Про інвентаризацію земель комунальної власності з метою формування земельних ділянок, що полягає у визначенні їх як об’єктів цивільних прав.
18Про надання в оренду земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами с. Ярмолинці Гайсинської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
19Про надання в оренду земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами с. Жерденівка Гайсинської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ КОМІСІЄЮ
20Про розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення – земельних часток (паїв), власники яких померли.
21Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою подальшої передачі в оренду терміном на 1 (один) рік земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФОП Клименковій Наталії Іванівні.ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ КОМІСІЄЮ
22Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо Відведення земельної ділянки в постійне користування Гайсинському відділу державної виконавчої служби у Гайсинському районі Вінницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).
23Про заміну сторони у договорі оренди та продовження терміну дії
договору оренди на земельні ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд
підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території м.Гайсин.
24Про погодження надання земельної ділянки в суборенду Товариству з
обмеженою відповідальністю «ОКСАМИТ-ВІННИЦЯ».
25Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності з метою формування земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
26Про затвердження технічних документацій щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами с. Бубнівка Гайсинської міської ради та надання в оренду землі.
27Про збільшення статутного капіталу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА“ГАЙСИНВОДОКАНАЛ” і затвердження Статуту підприємства у новій редакції
28Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах населеного пункту с. Тарасівка Гайсинської міської ради та надання в оренду землі
29Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови комунальної власності РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКОГО ХРАМУ С.ЧЕЧЕЛІВКА ВІННИЦЬКО-ТУЛЬЧИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ»
30Про обрання секретаря Гайсинської міської ради восьмого скликання.НЕ ПРИЙНЯТО