34 чергова сесія 8 скликання ГАЙСИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Поіменне голосування від 13 травня 2022 р

Усі файли представлені у форматі docx


НазваФайл
За порядок денний в цілому
За регламент
1Про внесення змін до штатного розпису відділу соціального захисту Гайсинської міської ради.
2Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання Гайсинської міської ради від 15 липня 2021 року №40 «Про безоплатну передачу майна»
3Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою подальшої передачі в оренду терміном на 1 (один) рік земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФОП Бабаян Зепюр Вачаганівні.
4Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою подальшої передачі в оренду терміном на 1 (один) рік земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФОП Довбушу Тарасу Івановичу.знято
5Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою подальшої передачі в оренду терміном на 1 (один) рік земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «АГРО-ЕКОПРОДУКТ».знято
6Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою подальшої передачі в оренду терміном на 1 (один) рік земельних ділянок  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «ПК «ЗОРЯ ПОДІЛЛЯ».
7Про затвердження технічної документацій щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах населеного пункту м. Гайсин та надання в оренду землі.
8Про затвердження технічної документацій щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами с. Рахни Гайсинської міської ради та надання в оренду земл
9Про розгляд акту з проведення службового розслідування стосовно старости Зятковецького старостинського округу Кондренка В.В.
10Про включення до Переліку ІІ типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Гайсинської міської ради та надання дозволу на укладення договору оренди приміщень
11Про включення до Переліку ІІ типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності Гайсинської міської ради та надання дозволу на укладення договору оренди приміщень.