Дуже приємно, що велика кількість людей підтримала ініціативу проведення цього заходу, ще раз показавши нашу єдність, дружність та готовність докладати зусиль для підтримки армії у боротьбі з ворогом!

День був насичений активностями. На спортивному майданчику Кунянської школи проходив волейбольний турнір між командами м. Гайсин, с. Куна та с. Чечелівка! Учасники показали наступні результати: 1 місце – с. Чечелівка , 2 місце – м. Гайсин , 3 місце – с. Куна

Водночас для присутніх було організовано справжню творчу майстерню, до роботи якої залюбки долучалися і дорослі, і дітвора! Усі охочі мали можливість намалювати малюнок для воїнів ЗСУ, а також взяти участь у майстер-класах: виготовлення патріотичних браслетів та ляльки-мотанки «Ангел для ЗСУ», виготовлення листівок із петриківським розписом, розмальовування імбирного печива та екоторбинок-шоперів. А приємним бонусом для малечі став патріотичний аквагрим, соки та солодкі смаколики! Крім того, всі присутні пригощалися смачною рибною юшкою, бутербродами та запашною домашньою випічкою від господинь старостинського округу!

Першочерговою метою проведення заходу був збір допомоги для підтримки ЗСУ, тому організатори встановили скриньку для пожертв!

Спільними силами на допомогу армії вдалося зібрати 13 821 гривню! Ці кошти буде додано до відкритого напередодні збору на придбання тепловізора для підрозділу нашого земляка Євгенія Мельнийчука. Віримо, що невдовзі нам вдасться закрити збір та придбати такий необхідний для воїнів прилад!