Актуальна інформація про доступні обсяги риби та рибної продукції, можливості її переробки і транспортування відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні своєчасних поставок такої продукції у місця потреби.

               Саме тому, Держрибагенством розроблено ініціативну онлайн платформу «Риба-Допомога-Захист», яка є єдиною інформаційною системою даних про наявність риби та рибопродукції.

              Концепція розробки даної системи базується на простоті її використання та інтуїтивній зрозумілості.

              Отже, рибалка, виробник продукції аквакультури, переробник/продавець водних біоресурсів, громадянин, який має можливості надання послуг вантажоперевезення. А також представник транспортного об’єднання, волонтерської або іншої організації має просту можливість подати заявку щодо надання/продажу товарів та послуг, а також інших видів допомоги для потреб українських військових та населення в рибі та рибній продукції.

              Одночасно органи влади,військові адміністрації та органи місцевого самоврядування також можуть розміщувати заявки щодо потреб у рибі та рибопродукції.

              Подати заявку можна за посиланням:http://darghelp.com

        Просимо й рибальську спільноту Гайсинської міської територіальної громади підтримати Українських Захисників, оскільки від нашої єдності залежить майбутнє нашої країни!!!