02 червня міський голова Гук А.І., секретар міської ради Залевська Л.М., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Пашистий І.О., секретар виконавчого комітету Філімонов А.П. відвідали з робочим візитом Бондурівський старостинський округ, де разом із старостою Павлюк Світланою Іванівною провели особистий прийом громадян.

До керівника об’єднаної територіальної громади звернулись мешканці села з питаннями ремонту доріг у с. Бондурі та с. Шура Бондурянська. Анатолій Ілліч розповів заявникам, що уся проектно-кошторисна документація на ремонт доріг уже виконана. Однак, у зв’язку з війною, видатки з міського бюджету на ремонт доріг поки неможливі. Також міський голова обговорив з старостою усі заплановані заходи в межах старостинського округу на період дії військового стану.

В ході робочого візиту Анатолій Ілліч, Людмила Миколаївна, Ігор Олексійович та Андрій Петрович відвідали будинок культури, де мали змогу поспілкуватися з працівниками цього закладу. Разом з старостою Світланою Павлюк було визначено першочергові завдання по утриманню цих об’єктів соціальної сфери, а також виконання ремонтно-будівельних робіт по укріпленню фасаду та часткового ремонту даху.

По завершенню робочого візиту міський голова провів робочу нараду з управлінським апаратом Бондурівського старостинського округу.