Міський голова Анатолій Гук ініціює проведення осінньої толоки 2022 в Гайсинській громаді!
Закликаємо усіх небайдужих та бажаючих взяти участь у загальноміській толоці, яка запланована на 11 листопада 2022 року з 8:00 до 16:00.

Для жителів Гайсинської ОТГ, які звикли працювати, а не чекати «з моря погоди» та всіх, хто прагне створити комфорт у своїх дворах, будинках, на спільних громадських просторах оголошуємо старт осінньої Толоки-2022!
Алгоритм дій учасників Толоки:

 1. Всім структурним підрозділам апарату виконавчого комітету Гайсинської міської ради, старостинським округам, всім структурним одиницям, підприємствам та установам, засновником яких є Гайсинська міська рада, а також державним структурам, установам та підприємствам, які функціонують на території Гайсинської громади, прийняти участь у толоці за окремими закріпленими територіями.
 2. Мешканцям багатоквартирних будинків та приватних домогосподарств взяти участь в загальноміській толоці та прибрати прилеглу територію від сміття та опалого листя.
 3. Стосовно вивозу сміття, рекомендуємо звертатися до Комбінату Комунальних підприємств: м. Гайсин, вул. Богдана Хмельницького буд. 47, телефон (04334) 2-53-33, 2-15-56
  📻 Під час повітряної тривоги не ігноруємо своєю безпекою і йдемо в укриття або в безпечне місце!
  Попри усі виклики та загрози внаслідок військової агресії рф ми продовжуємо працювати та розвиватися!
  Наша спільна мета зробити нашу громаду кращою та чистою!
  І ми з Вами точно знаємо, що ніхто крім нас цього робити не буде. Тож до роботи! Слава Україні!