Сайт працює в тестовому режимі. Просимо вибачення за незручності!

Новини соціального характеру

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Автор:

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми.Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.

Читати далі… »

Як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн

Автор:

З метою надання комплексної допомоги особам, які у зв’язку з війною постраждали від насильства, зокрема сексуального, та на виконання підписаної Рамкової програми співробітництва між Урядом України та ООН щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом, інформуємо, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн:

Читати далі… »

❗️До уваги осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок агресії рф та потребують гуманітарної допомоги ⏬

Автор:


‼️До уваги осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок агресії РФ та потребують гуманітарної допомоги. Якщо ви опинилися в скрутному становищі або вимушені були тимчасово переселитися в інші області України — подавайте заявку на адресну допомогу. Зверніться в найближче до вас обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за місцем вашого перебування.

Читати далі… »

Інструкція щодо отримання виплати внутрішньо переміщеним особам в Україні від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Автор:

Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) планує програму грошової допомоги для внутрішньо-переміщеного населення (ВПО). Програма орієнтована на людей які втратили засоби до існування та заощадження через нинішню ситуацію та покладаються переважно на гуманітарну допомогу, підтримку родичів та громади. Багатоцільова грошова допомога має на меті доповнити допомогу, яку надає держава, та забезпечити покриття основних витрат під час перебування в центрах прийому, колективних центрах або в приймаючих сім’ях.

Читати далі… »

Ми в соціальних мережах