Довогоочікуваний і такий потрібний громаді сміттєвоз сьогодні прибув на територію Гайсинської об’єднаної територіальної громади. В КП «Комбінат комунальних підприємств» за кошти з обласного екологічного фонду придбали сміттєвоз вартістю понад 1,5 млн грв. (1,439 млн грн – кошти обласного бюджету по статті «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів», 255 тис. грн – гроші міського бюджету).

Нова спеціальна техніка, яка сьогодні вже знаходиться в автопарку Гайсинського комунхозу в повній готовності до виконання основних його функцій: завантаження відходів, ущільнення їх і транспортування на полігон ТПВ. Сміттєвоз 2021 року випуску, має вантажопідйомність завантажувача, не менше, 700 кг, заднє завантаження, що дозволяє забезпечити зручний під’їзд до майданчика з контейнерами; об’єм його бункера – 9 м куб.

Сучасний, економний транспорт значно полегшить роботу комунальників і допоможе налагодити ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами, сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану території громади.